fbpx

Безробітні Рівненщини поза навчанням відпочивають

Діліться корисною інформацією з друзями:

Безробітні Рівненщини, інших областей та вимушено переміщені особи, котрі проживають у гуртожитку, мають чудову нагоду зміцнити позитивне налаштування, збагатити власний світогляд та отримати естетичну насолоду, що вкрай необхідно в умовах війни. Повідомили у психолого-виховній службі Рівненського центру ПТО ДСЗ.

Ірина Гарнага та Оксана Кондратюк-Якимець постійно комунікують зі слухачами Центру, пропонують різноманітні тренінги, семінари, влаштовують круглі столи, разом із мешканцями гуртожитку закладу готуються до тематичних заходів, зустрічаються зі слухачами навчальних відділень, пропонують екскурсії, проводять бесіди… Атмосфера щирих стосунків, турботи та підтримки завжди імпонує безробітним Рівненщини, і в такому середовищі навчання стає активнішим і цікавішим.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Майбутні швачки знайомляться із підприємствами Рівненщини, на яких можуть працювати

«Ми заохочуємо слухачів до командної участі у спільних заходах, пропонуємо ділитися досвідом, обмінюватися життєвими пріоритетами. У таких комунікаціях вони швидше адаптуються до нових умов, долають непрості виклики та з новою вірою змінюють власну долю», – зауважує Ірина Василівна.

Так, майбутні перукарі, манікюрники, водії, візажисти, кондитери, косметики мали чудову нагоду побувати в Рівненському обласному драматичному театрі та насолодитись грою акторів. У рівненській Арт-галереї на художній виставці отримали новий емоційний заряд. Особливо потребують цього люди, які вимушено покинули домівки та знайшли прихисток на Рівненщині. Серед них сьогодні – мешканці Донеччини та Харківщини.

«Заняття зі слухачами націлені на подолання різних труднощів, запобігання та вирішення конфліктів, з’ясування їх причин. Ми вчимося вибудовувати «шляхи до себе», понижувати тривожність, зміцнювати впевненість у власних силах. В умовах війни важливо і вкрай необхідно відчувати щиру підтримку, вміти керувати емоціями, віднаходити позитив у спілкуванні», – поділилася Оксана Василівна.

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» слухачі стали учасниками тематичних семінарів, переглянули мотиваційний фільм «Зупини мене, якщо зможеш».

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua

Читайте такожБританські парамедики проводять тренінги рятувальникам Рівненщини