fbpx

Безкоштовне розмитнення автомобілів можуть продовжити

Діліться інформацією з друзями:

Від 1 липня в Україні скасували безкоштовне розмитнення автомобілів, яке почало діяти невдовзі після початку повномасштабної війни. Однак, зараз можливість розмитнення транспорту без податків хочуть повернути. Відповідний законопроєкт уже подали на розгляд до Верховної Ради.

У документі пропонується дозволити розмитнити авто, які були задекларовані до 1 липня 2022 року, але за умови, що їх вартість не повинна перевищувати 10 000 доларів.

Причиною  створення проєкту закону стала проблемна ситуація на крдоні. Багато українців не встигли розмитнити автомобіль через черги, тощо. Таким чином, пропонується «дорозмитнення» автомобілів, які досі стоять на кордоні з дотриманням  попередніх пільг.

Автором законопроєкту став нардеп Ігор Фріс. За його словами, пропонується безкоштовне розмитнення лише тих автомобілів, власники яких подали декларацію до Державної митної служби до терміну виходу з дії попереднього закону.

«Шановні колеги, маємо вирішити це питання. Люди вже дев’ятий чи десятий день стоять на митній території сусідньої країни і чекають на позитивне рішення їхньої проблеми», – прокоментував нардеп.

Найдорожчим автомобілем, який завезли в Україну під час “нульової розмитнення”, виявився не Mercedes-Benz, а Ferrari Roma 2020 за 221,4 тисячі доларів.