fbpx

Базар у Рівному запрацював на свято Праці

Діліться інформацією з друзями:

Центральний ринок сьогодні, 1 травня, приймав своїх перших покупців. При вході у відвідувачів вимірюють температуру, також чергують мобільні групи правоохоронців та СОМу, які контролюють кількість людей на території та дотримання карантинних заходів: наявність рукавичок, масок і дотримання дистанції.

Настрій піднесений, люди довго чекали відкриття. Продавці охоче припрошують до всілякого краму. Всі дотримуються дистанції, немає великих черг чи натовпу.

Та й особливого ажіотажу немає, бо  ціни кусаються. Лимони по 100 грн, огірки по 45 грн, банани -35 грн за 1кг. Вхід на ринок здійснюється через центральний вхід. Продавців з молочною продукцією не видно, є поодинокі продавці зелені, вирощеної на власному городі.

М’ясний павільйон теж працює.

Вздовж по периметру торгового ряду натягнена харчова плівка перед продукцією. При вході є антисептики. Критий ринок заповнений на 1/3.

Сьогодні я прийшла на ринок за саджанцями полуниці. Але їх ще не має. Як кажуть самі продавці “Ми ще вивчаємо попит. Тому дивимося як буде далі, що привозити і що краще продається”. Люди охоче купують зелень, овочі, фрукти, квіти і газети , журнали, кросворди теж у попиті. При вході в критий ринок продають навіть каву на винос. 

Ринок на вулиці Сагайдачного планують відкривати з 4 травня, “Моріон” – з 5, а “Ювілейний” – з 6 травня. Їхню роботу регулюватиме міське управління торгівлі.

Аліна Будафенко