fbpx

Батько зростив дочку-егоїстку

Ніна – друга дружина у Миколи. Чудова пара, але дітей немає. Як вони не лікувалися – усе марно. Від першого шлюбу у Миколи підростала донька. Перша дружина була пропаща. Пила, гуляла. Донька їй була зовсім не потрібна. Одного разу, не порадившись із Ніною, Микола забрав доньку в колишньої дружини і привіз її додому.

Наташа почала жити у батьковій сім’ї. Ніну називала мамою. Вчилася непогано, жодних проблем не було. Вихованням дівчинки займалася Ніна. Микола не втручався, більшість часу був на роботі.

Ніби й непогано все складалося, та Ніні не подобалося, що Наташа робить все тільки тоді, коли її попросиш. Без нагадування – нічого. Така байдужість лякала. Ніна намагалася звернути на це увагу Миколи. Але він тільки відмахнувся.Мовляв, самі розбирайтеся, я гроші заробляю.

Наприкінці навчального року Наташа заявила, що всі її подруги їдуть на море. Ніна намагалася пояснити дівчинці, що вони з її батьком заробляють не так багато, але Наташа раптом єхидно зазначила:

– А ланцюжок золотий на які гроші ти купила?

Ніна знову поскаржилася чоловікові, на що він байдуже промовив:

– Нехай вона поїде на море. Нічого за дрібниці до доньки чіплятися.

Наташа таки поїхала на море. Зрештою, невідомо, як далі складалися б стосунки у цій сім’ї, якби…Одного разу Миколі стало погано, він відпросився з роботи, прийшов додому. Там гриміла музика. Наташа розмовляла з подругою по телефону:

– Знаєш, я хочу одна жити у цій квартирі. Навіщо вона їм? Є хата в селі, там нехай і живуть. Або нехай мені іншу квартиру купують. Мені все набридло, доводиться все випрошувати. Нічого, татусик точно купить. А ця… Нехай тільки мені щось скаже!

Опритомнів Микола вже в лікарні. Поряд була Ніна. Наташа, улюблена донька, до лікарні так і не з’явилася…

Олександра ВАСИЛІВА

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»