fbpx
Автівки з перебитими номерами

Автівки з перебитими номерами виявляють у сервісних центрах МВС Рівненщини

Діліться інформацією з друзями:

Автівки з перебитими номерами агрегатів та в розшуку виявляють у сервісних центрах МВС Рівненщини.

Працівники  сервісних центрів  МВС  Рівненщини впродовж січня виявили дві іномарки, які перебували в розшуку. Так, у сервісному центрі МВС, що в Сарнах,  виявили «Fiat Ducato», який перебував у розшуку ГУНП в Рівненській області. А от в Рівному, під час перереєстрації «Renault Premium», адміністратор, перевіривши за наявними базами вантажівку, встановив, що даний транспортний засіб перебуває в орієнтуванні як зниклим з місця скоєння ДТП. Його розшукувала патрульна поліція Києва.

Окрім того,  працівники знаходять і викрадені двигуни. Минулого місяця в сервісному центрі МВС № 5641 м. Рівне, під час  реєстрації «ВАЗ 2101», провівши перевірку  автомобіля за базами, фахівці встановили, що двигун на даній автівці перебуває у розшуку.

Також у сервісних центрах МВС в Рівненській області під час надання адміністративних послуг, виявляють транспортні засоби, номери агрегатів яких змінені або підроблені. До речі, лише за січень 3 сумнівні автівки виявили у сервісних центрах МВС під час реєстрації, перереєстрації. В усіх автомобілях були підроблені номери кузовів.

Про дані події працівники сервісних центрів  МВС повідомили у поліцію. 

Аби уникнути неприємностей під час купівлі транспортного засобу не соромтеся поцікавитися, як довго у продавця автомобіль;  звертайте увагу, чи не має у свідоцтві про реєстрацію відмітки про обмеження, якщо це кредит або розстрочка, то у продавця повинна бути довідка про їх погашення. Не рекомендується купувати автівку за  дорученням, в будь-який  момент його можна анулювати. Звертайте увагу на кузов та днище автомобіля, особливо на стан лакофарбового покриття.

Необхідно пройти експертне дослідження автомобіля та звернутися разом з продавцем в будь-який сервісний центр МВС незалежно від місця реєстрації авто. Адміністратор перевірить транспортний засіб по базах даних, після чого можна відразу заключити договір купівлі-продажу, який є безкоштовним у сервісних центрах МВС.  Ці поради допоможуть вам вберегтися від неприємних сюрпризів після купівлі транспортного засобу.

РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області