Аудитори Рівненщини забезпечили відшкодування втрат майже на 27 мільйонів гривень

Діліться корисною інформацією з друзями:

Аудитори Рівненщини протягом 2022 року забезпечили відшкодування втрат майже на 27 млн грн.

За результатами 19 ревізій фінансово-господарської діяльності та 16  перевірок державних закупівель, проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області протягом 2022 року, виявлено 57,6 млн  грн втрат матеріальних та фінансових ресурсів. Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат майже на  27 млн грн, у тому числі втрат матеріальних та фінансових ресурсів, виявлених контрольними заходами у попередні роки. Правоохоронним органам передано матеріали 26 ревізій та перевірок закупівель.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Рівненські аудитори виявили порушення в одному з держлісгоспів області

 До адміністративної відповідальності притягнуто 78  осіб.

 За результатами розгляду матеріалів контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 5 досудових розслідувань, вручили 1 повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. У 4  випадках до об’єкта контролю, де виявлені порушення, застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та 5 об’єктів контролю попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушень на суму 8,9 млн гривень. Упродовж 2022 року спеціалістами  управління  проведено моніторинг 367 процедур закупівель на суму 4703 млн грн. За результатами складених  висновків розірвано 75 договорів на суму 116,3 млн грн  та відмінено 46 торгів  на 369,8  млн гривень.

Окрім того, держаудитслужбою минулого року проведено 8  державних фінансових аудитів, під час яких виявлено:

  •  неефективних управлінських рішень або ризикових операцій, що призвели чи можуть призвести до втрат ресурсів на 965,6 млн грн;
  •   порушень законодавства, що призвели (можуть призвести) до втрат ресурсів на 9,3 млн гривень.

 Об’єктам контролю надано 67 пропозицій для поліпшення їх фінансового стану, протягом року виконана 41 пропозиція. Від упровадження пропозицій за результатами державних фінансових аудитів отримано економічний ефект 55,5  млн гривень.

Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області