fbpx

Андрій Пермяков: маємо залишатися дома, щоб перечекати цю біду

Діліться інформацією з друзями:

Рівненський поет Андрій Пермяков солідарний зі свідомою більшістю. Він працює дистанційно та радить іншим залишатися дома, щоб перечекати цю біду.

Зокрема, для газети “7 днів” він сказав наступне:

– Останнім часом я здебільшого працював у Києві, зараз повернувся додому, в Рівне, на карантин. Працюю дистанційно. Під вечір, коли з’являється вільний час, читаю книжки. Бува, одночасно беруся за кілька книг сучасних авторів. Це вірші англійською, російською, українською мовами чи якийсь роман. Згодом на Фейсбуці виставлю, що саме читаю.

Трохи вмію грати на гітарі, тож вчу сина оволодіти цим інструментом. Він же допомагає мені вдосконалити майстерність у PlayStation. Ніколи не думав, що це для мене буде так тяжко.
Щодо карантину, маю багато друзів, які проживають у різних країнах світу. Спілкуюся з ними, тож можу сказати, що приблизно скрізь ситуація така ж: люди залишаються вдома, щоб перечекати цю біду.

Думаю, що це виклик для всієї планети. Можливо, для того, щоб люди зрозуміли, навіть схаменулися щодо своєї поведінки.
Напевно, якби не було б вірусу, були б війни чи ще якісь катаклізми. Це попередження, щоб світ був готовий.Пригадую, коли ми вивчали історію, було багато якихось непередбачуваних моментів, з якими людство все ж змогло впоратися. Адже в усі часи були епідемії, мор. Зараз все дуже глобально. Та, маючи інформацію, можна швидше зорієнтуватися, врахувавши чужі помилки.

Сподіваюся, що це лихо людство переживе, якщо буде дисципліна.

Тому поки що гуляємо на балконі. Якщо ж треба вийти, то обов’язково одягаю маску, рукавички. Це засоби безпеки, вияв дисципліни і приклад для інших, що саме так треба сьогодні робити всім.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»