Амбулаторія у Квасилові готова прийняти перших пацієнтів

Діліться корисною інформацією з друзями:

Нова сучасна амбулаторія, що знаходиться у Квасилові вже готова до експлуатації. Наразі приміщення медзакладу повністю реконструйоване. Туди завезли меблі та обладнання. Перших пацієнтів тут зможуть прийняти уже у цю п’ятницю, 20 січня.

Про це повідомив секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян після сьогоднішнього робочого візиту.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Посадовець, який безпосередньо, опікувався роботами з облаштування амбулаторії у Квасилові, зокрема зазначив:

“Сьогодні разом з депутатами, які опікуються цим округом і курують медичну галузь, ми відвідали медзаклад, щоб оцінити стан його готовності. І з приємністю можемо констатувати, що амбулаторія у Квасилові готова прийняти пацієнта уже у цю п’ятницю. Тепер жителі селища зможуть отримувати якісну та своєчасну медичну допомогу, безпосередньо, у своєму населеному пункті. Це важливо, ми мали дуже багато звернень з цього приводу від квасилівців. Особливо, людей похилого віку, яким складно добиратися до найближчого медзакладу у Рівному. тепер же все на місці, є всі зручності і необхідне обладнання. В цьому ж приміщенні знаходиться і станція екстреної медичної допомоги. Її теж відремонтували. Тож лікарі у Квасилові матимуть найкращі умови для роботи і для того, щоб надавати своєчасну і якісну медичну допомогу людям.”

Амбулаторія у Квасилові відтепер по справжньому сучасна, у приміщенні нові вікна, нові меблі, сучасне медичне обладнання, крім того оновили всі мережі. Тут наявні комфортні кабінети для сімейних лікарів, маніпуляційні, різноманітні оглядові кабінети. Загалом, в новій, оснащеній амбулаторії працюватиме 16 медиків.

“Основна функція цього закладу – це надання первинної медичної допомоги. Також, керівництво амбулаторії планує тут організовувати виїзні прийоми вузьких фахівців. Для цього передбачені окремі кабінети. На моє переконання, ця реконструйована амбулаторія буде однією з кращих”, – розповів голова постійної комісії Рівнеради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення Юрій Осіпчук.

Депутат цього округу Світлана Марчук задоволена, що попри війну та низку перешкод, довести почате до кінця все ж вдалося, і відремонтовану амбулаторію тепер не впізнати.

“В травні ситуація виглядала дуже плачевно. У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії, підрядник не міг продовжувати будівельні роботи з реконструкції. Не було й коштів на ці роботи. Все зупинилося. Однак, завдячуючи Віктору Шакирзяну, який постійно шукав вихід із ситуації, довести справу до кінця вдалося. Тож, щира йому за це подяка ”, – зазначає Світлана Марчук.

До слова, жителі Квасилова такими змінами задоволені. Кажуть, тепер така сучасна, оновлена, зручна амбулаторія дасть їм доступ до своєчасної і фахової медичної допомоги.