fbpx

87 % мешканців Рівного вже обрали свого сімейного лікаря

Діліться інформацією з друзями:

З 2 квітня 2018 року в Україні розпочалась національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї». 94 із 165 лікарів первинного рівня надання медичної допомоги м.Рівного досягли рекомендованого об’єму декларацій.

Нагадаємо, що нині пацієнт може обирати лікаря в будь-якому закладі та місті не зважаючи на територіальну прописку чи проживання. Заклади охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу в м. Рівному з 2018 року є партнерами з Національною службою здоров’я України відповідно до укладених договорів.

Для рівнян, які ще не заключили декларацію необхідно звернутись в один з трьох центрів первинного рівня надання медичної допомоги Рівного чи Міську лікарню № 2 де створенно амбулаторне відділення сімейної медицини. При собі потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон для смс-підтвердження (для укладення декларації на дитину – додатково мати свідоцтво про народження).

Враховуючи заходи, що передбачено для запобігання поширення коронавірусної інфекції, на сьогодні заключити декларацію з лікарем можна в дистанційному режимі. Для уточнення процедури підписання декларації необхідно в телефонному режимі звернутись в реєстратуру закладу. Контактні номери телефонів реєстратур: натиснути тут.

Перелік лікарів, що працюють у комунальних мед закладах Рівного, з якими можна підписати декларацію шукайте тут.