fbpx

33 підприємці з Рівненщини отримають мікрогранти на розвиток бізнесу

Діліться інформацією з друзями:

У рамках «єРобота» на Рівненщині уже є 350 звернень. Найбільш популярною виявилась програма мікрогрантів на власну справу (до 250 тис. грн).

Про це повідомили з Рівненської ОВА.

«Бізнес довіряє державним програмам. На участь у проекті «єРобота» вже поступило 262  звернення для участі у програмі мікрогрантів, з яких вже сформовано півтори сотні заявок. Також для отримання гранту на створення переробних підприємств (до 8 млн грн) звернулись 34 суб’єкти господарювання. Продовжуємо працювати на економічному фронті. Адже розвиток бізнесу – це вклад в перемогу України», – розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

33 мешканці краю, які подали заявки, вже отримали позитивні відповіді від центру зайнятості. Вони отримають мікрогранти. За ці кошти підприємці планують придбати обладнання, закупити сировину та матеріали, а також частково покрити орендну плату.

За даними директора Рівненської служби зайнятості Івана Ткачука, загальна сума мікрогранітв близько 8 млн грн, за ці кошти заявники планують створити на Рівненщині майже 60 робочих місць.  

Претенденти мають намір створити та розвивати пасіку, міні-пекарню, кафе, цех з виготовлення металевих виробів, швейну компанію, магазин запчастин, надавати послуги з опорядження будинків, з перевезень, ветеринарні послуги, з ремонту електросамокатів, деталей для техніки та автомобілів, бухгалтерські та юридичні послуги, розпочати виробництво та продаж косметики, піддонів, виготовлення модульних конструкцій, розширити фермерське господарство.

З умовами надання допомоги та подачі заяви можна ознайомитись за посиланням: https://diia.gov.ua/services/grant-na-vlasnu-spravu

Застереження Державного центру зайнятості щодо найпоширеніших помилок при складанні бізнес-плану за посиланням https://rov.dcz.gov.ua/…/mikrogranty-poshyreni-pomylky

Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ пропонує триденне навчання за напрямом «Створення бізнес-плану в рамках мікрогрантів на започаткування або розвиток власного бізнесу», яке проводитимуть сертифіковані тренери за програмами Міжнародної організації праці. Для реєстрації на навчання заповніть форму: https://forms.gle/ZUzDvSaVXSnAf8b79

За додатковою інформацією щодо отримання мікрогрантів звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ +38096-539-53-59.