30,8 млн грн заплатили на Рівненщині за спецвикористання води

Діліться корисною інформацією з друзями:

За спеціальне використання води підприємства Рівненщини сплатили понад 30 мільйонів гривень. про це повідомили з Головного управління ДПС у Рівненській області.

За результатами декларування за ІІ квартал 2020 року, на Рівненщині зареєстровано 441 юридичну та 228 фізичних осіб–платників рентної плати за спеціальне використання води, які за січень-серпень цього року перерахували до бюджетів всіх рівнів 30,8 млн. гривень. Ця сума рівними частинами розподілена між державним та місцевими бюджетами.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Найбільші суми сплачено суб’єктами господарювання м.Вараш – 23,6 млн.грн., Рівненського району – 4 млн.грн. та міста Рівне – 0,8 млн. гривень.

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадують, що якщо упродовж шести шести місяців суб’єкти господарювання не сплачують або сплачують не в повному обсязі рентну плату, вони можуть бути позбавлені дозволів на спеціальне водокористування.

Граничний термін сплати податкових зобов’язань з рентної плати за спеціальне використання води за ІІІ квартал 2020 року – 19 жовтня 2020 року.