Рівненська обласна дитяча лікарня отримала обладнання для виходжування недоношених діток (ФОТО)

Діліться корисною інформацією з друзями:

Інкубатор для новонароджених малюків, пульсоксиметри та засоби індивідуального захисту – Рівненська обласна дитяча лікарня отримала дороговартісну допомогу з-за кордону.

На базі пологового у селі Березове планують створити лікарню

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Сучасне обладнання та велику кількість ЗІЗ вдалось отримати в рамках співпраці із Посольством Республіки Польща в Україні завдяки реалізації гуманітарного проєкту «Безпека дітей та медичного персоналу в РОДЛ», що фінансувався за рахунок коштів програми Міністерства закордонних справ Республіки Польща «Польська допомога».

Передали вантаж для медичного закладу перший заступник голови ОДА Сергій Подолін та начальник обласного управління охорони здоров’я Олег Вівсянник.

«Наша співпраця із партнерами із Польщі триває вже не перший рік. Наші колеги часто приїжджають сюди, а відтак мають повне розуміння того, що обласна дитяча лікарня є потужним закладом. Сьогодні ми отримали чергову поставку дуже потрібного обладнання та засобів індивідуального захисту на суму 900 тисяч гривень. Щиро дякую польським партнерам за підтримку у розвитку медицини Рівненщини», – зазначає Сергій

Серед вантажу – окуляри, щитки, бахіли, халати, фартухи, два пульсоксиметри, також сучасний інкубатор (кювет) для виходжування новонароджених, вартістю 300 тисяч гривень.

Завдяки новітньому інкубатору тепер значно більше немовлят, які з’явилися на світ передчасно, зможуть отримати оптимальні умови для розвитку.

«Це перший інкубатор саме такої моделі, він дуже сучасний та потужний, має багато функцій. У ньому є подвійні стінки, тож він дозволить утворити для дитинки імітацію внутрішньоутробного стану. Також немовлята матимуть постійну, безперебійну циркуляцію зволоженого повітря», – розповідає завідуюча відділенням недоношених новонароджених дітей Катерина Макарчук.

Так, у відділені нині перебуває 11 дітей із малою масою тіла. У палатах розміщені по 4 інкубатори різного типу – відкриті та закриті. Важливу роль у догляді за дітьми відіграють медичні сестри – саме вони постійно контролюють стан дітей.


Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»