fbpx

18-річних рівнян знову призивають до війська

Діліться інформацією з друзями:

Військовий комісар Рівненського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергій Осіпчук підписав 21 січня наказ про призов на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань у квітні – червні 2020 року.

Призову підлягають юнаки, громадяни України 2002 року народження, яким у період чергового призову до 30 червня цього року виповниться 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення чи відстрочку від призову на строкову військову службу, або не призвані раніше з різних причин.

Призовники, які отримають повістки, повинні прийти на призовну дільницю. А ті, хто не отримав особистих повісток, повинні прибути до військового комісаріату за місцем реєстрації в 10-денний термін від дня початку призову, і мати при собі документи, які посвідчують особу.

Рівняни, які підлягають призову на строкову військову службу, повинні прибути на призовну дільницю за адресою: м. Рівне, вул. Грабник, 2, Рівненський об’єднаний міський центр комплектування та соціальної підтримки, кабінет № 1. А от жителі Рівненського району – на призовну дільницю за адресою: м. Рівне, вул. Дніпровська, 4, кабінет № 15 в зазначений у повістках час.

Громадяни, які ухилятимуться від призову або не прибудуть до військового комісаріату, понесуть відповідальність згідно з чинним законодавством, попередив у наказі військком.

Марія МАТВІЙЧУК

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»