139 фактів незаконного поводження з лісовими ресурсами зареєстрували на Рівненщині у 2022 році

Діліться корисною інформацією з друзями:

За 8 місяців 2022 року в Рівненській області зареєстровано 277 кримінальних правопорушень проти довкілля, з яких левову частку становлять правопорушення у сфері незаконних порубок або незаконного перевезення, зберігання, збуту лісу (139), а також у сфері незаконного видобування та інших операцій з бурштином (104).

У Рівненській обласній прокуратурі відбулось засідання міжвідомчої робочої групи з питань запобігання, виявлення і припинення кримінальних правопорушень у сфері охорони навколишнього природного середовища, до складу якої входять працівники органів прокуратури, правоохоронних органів та інших органів регіону.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

До судів скеровано 87 обвинувальних актів у кримінальних провадженнях цієї категорії, а саме: 50 – за фактами незаконного видобування, збуту, придбання, передачі, пересилання, перевезення, переробки бурштину, за ст. 240-1 КК України; 33 – за фактами незаконних порубок або незаконного перевезення, зберігання, збуту лісу, за ст. 246 КК України; 2 – за фактами безгосподарського використання земель, за ст. 254 КК України та по 1 за фактами порушення правил охорони або використання надр, незаконного видобування корисних копалин та забруднення або псування земель, за ст.ст. 239, 240 КК України.

Судами ухвалено вже 60 вироків щодо злочинів проти довкілля.

Крім того, з початку збройної агресії російської федерації на потреби ЗСУ та інших військових формувань передано понад 750 м3 деревини, 70 дощок, а також 332 колоди дерев різних порід.

Джерело: Пресслужба Рівненської обласної прокуратури