fbpx

Нардепи проголосували за заборону використання феєрверків, зокрема салютів

Діліться корисною інформацією з друзями:

За прийняття проєкту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання та обігу піротехнічних виробів за основу підтримали 250 нардепів.

Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання та обігу піротехнічних виробів №7438. передбачає заборону використання будь-яких феєрверків, зокрема салютів і петард, та проведення будь-яких заходів із використанням піротехнічних виробів та вибухових речовин (окрім сценічних піротехнічних виробів Т1 та Т2, феєрверків класу F1, що мають дуже низький рівень небезпеки і незначний рівень шуму, який не перевищує 60 дБ).

Крім того, забороняється продаж та/або передача будь-яким способом усіх феєрверків, зокрема салютів і петард, окрім феєрверків класу F1, які мають дуже низький рівень небезпеки і незначний рівень шуму, що не перевищує 60 дБ. В тому числі забороняється продаж та передача таких засобів дітям до 16 років.

Як прописано у проєкті, продаж та/або передача будь-яким способом сценічних піротехнічних виробів класу Т1 (піротехнічні вироби для сценічного використання, що мають низький рівень небезпеки) дозволяється лише особам, які досягли 18 років, а сценічних піротехнічних виробів класу Т2 (піротехнічні вироби для сценічного використання, які призначені для використання виключно особами із спеціальною підготовкою) – особам із спеціальною підготовкою, вимоги до яких встановлюються Технічним регламентом.