fbpx
Stop fake

Черговий ворожий фейк та ворожа ІПСО: брак ліків в аптеках

Діліться інформацією з друзями:

росіяни все ніяк не можуть заспокоїтись, що не вдається розхитати нашу медичну систему. Вже були міфи про біологічні лабораторії, де проводять медичні експерименти над українцями, ширилися фейки про спалахи холери, а ще — про карантин і блокпости по всій країні через “поширення” гепатиту A.

Тепер черговий фейк — в аптеках немає ліків. Така спам-розсилка прийшла на електронні адреси українців.

російський фейк

росіяни, звісно, кумедні. Але є частина людей, яка все ж піддається впливу ворожої ІПСО.

Офіційно спростовуємо: жодного дефіциту ліків в Україні немає. Українці мають доступ до оригінальних та якісних генеричних лікарських засобів. Всі необхідні препарати наявні як в аптечних мережах, так і в медичних закладах. Окрім того, в медзакладах сформовано запас ліків, який необхідний для якісного та безоплатного лікування пацієнтів.

А ще показово, що росіяни, в рамках цієї ж дезінформації радять використовувати “народні” засоби як заміну препаратам з доказовою ефективністю. Дякуємо. Кращої антиреклами лікування “подорожниками” годі й уявити.

Традиційно нагадуємо: довіряйте лише офіційним джерелам інформації. Про всі важливі зміни МОЗ повідомляє на офіційному сайті, а також на сторінках у фейсбук та телеграм.

Джерело: МОЗ України

Читайте також: На Рівненщині збільшилась кількість підопічних в інтернатах