“Рівне” у Львові впевнено обіграло “Запоріжжя”

Закінчився другий тур чемпіонату Суперліги з баскетболу серед чоловічих команд. У передостанньому матчі львівського «бабла» на майданчик Палацу спорту «Галичина» вийшли БК «Рівне-ОШВСМ» та БК «Запоріжжя».

Після суботньої поразки від столичного «Будівельника» (49:76) наші земляки прагнули лише перемоги і цього вони досягли. БК «Рівне-ОШВСМ» виглядав значно сильніше за суперників і заслужено переміг – 80:57.

У стартовій чверті рівняни заклали фундамент перемоги – вони діяли швидше та допустили менше втрат, ніж суперник – 20:13. І в другій чверті наші земляки виглядали переконливіше, тому на велику перерву пішли лідерами – 38:30.

Після відпочинку наш клуб ще більше посилив гру і перед останньою перервою практично зняв всі питання щодо переможця. А в заключній десятихвилинці довів гру до логічного завершення.

У переможців «дабл-дабл» оформив Олександр Шепелєв – 20 очок + 10 підбирань, 13 очок – в активі Дмитра Тимощука.

Нагадаємо, що у першому матчі туру рівняни розгромили одеську БІПУ  – 86:52.

Після шести поєдинків рівняни набрали 10 очок і посідають третю сходинку в турнірній таблиці.

Наступні матчі БК «Рівне-ОШВСМ» проведе в Дніпрі 10-11 листопада, де зіграє з «Кривбасом» і «Дніпром».