fbpx

З золотом Європейських ігор повернулася до дому рівненська легкоатлетка

Рівненська легкоатлетка Наталія Кроль завоювала золоту медаль на Європейських іграх – 2023, що відбулися у Польщі, в місті Краків.

На дистанції 800 м  у своєму дивізіоні українка стала першою із часом 1:59,77. Ніхто з її суперниць не зміг здолати цей результат.

Наталія і раніше здобула золоту медаль на Європейських іграх-2019 тільки у командному турнірі. Проте особисту нагороду здобула вперше. До слова, це вже третя нагорода українських легкоатлетів на ІІІ Європейських іграх.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян зустрівся зі легкоатлеткою і зазначив, що високі досягнення спортсменки Наталії Кроль стали не лише її особистою перемогою, але й важливою спортивною перемогою для Рівного та усієї України.

Віктор Шакирзян привітав спортсменку та нагородив Почесною відзнакою.

“Фантастична спортсменка, гордість нашого міста Наталія Кроль повернулась до Рівного після тріумфального виступу на Європейських іграх. Радий вітати нашу видатну спортсменку з цим неймовірним результатом, адже Наталка стала володаркою золота в бігу на дистанції 800 метрів.”, – зазначив Шакирзян.

Віктор Шакирзян розповів, що тривалий час товаришує з Наталею та її чоловіком, не менш видатним спортсменом і тренером Романом Кролем. І зазначив, що пишається тим, що команда Громадської організації “Рівне Разом” має таких талановитих, цілеспрямованих, успішних й щирих друзів, та має можливість підтримувати їх на шляху до нових спортивних перемог

Шакирзян запевнив, і надалі підтримуватиме талановитих спортсменів, які представляють Україну на такому високому рівні.

Читайте також: Залізничні колії на сході Криму знову пошкоджені