Команда плавців на Іграх Нескорених

Військові з Рівненщини завоювали три медалі з плавання на Іграх Нескорених

“Нескорені” з Рівненської області демонструють високі результати у змаганнях з плавання. В четвертий день «Invictus Games – 2023» військові, які зазнали поранень, здобули три медалі.

Так, Дмитро Полов’ян з Квасилова став двічі «бронзовим» призером. Він посів третє місце у змаганнях із плавання на 50 метрів на спині. Його результат 1:17.08. На тій самій дистанції він виборов ще одну «бронзу» у другому фіналі брасом категорії ISB із результатом 1:10.71, повідомляє Invictus Games: Team Ukraine.

Тим часом рівнянин Олександр Будько здобув медаль у запливі на 50 метрів вільним стилем у категорії ISB. Він фінішував третім із результатом 50.98.

«Invictus Games – 2023» проходять у німецькому Дюссельдорфі. Участь у турнірі, який триватиме до 16 вересня, беруть більш ніж 600 спортсменів з 22-х країн.