Відкриті змагання серед дітей з інвалідністю відбулися у Рівному

Відкриті змагання з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат з порушеннями слуху у програмі Спартакіади «Повір у себе» серед дітей з інвалідністю Рівненської області відбулися.

24-25 березня 2023 року у Рівному відбулися відкриті змагання з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат з порушеннями слуху у програмі Спартакіади «Повір у себе» серед дітей з інвалідністю Рівненської області, повідомляє РРЦ Інваспорт. У змаганнях брали участь 16 команд з Рівненської, Волинської, Тернопільської, Житомирської та Закарпатської областей.

• ІІ місце – Цимовський Едуард та Голяченко Єгор (Житомирська обл.);
  • ІІІ місце – Краглік Сергій та Чех Володимир (Волинська обл.).

Також провели відкриті змагання з волейболу серед юнаків з порушеннями слуху у програмі Спартакіади «Повір у себе серед дітей з інвалідністю Рівненської області.

24-25 березня 2023 року у Рівному відбулися відкриті змагання з волейболу серед юнаків з порушеннями слуху у програмі Спартакіади «Повір у себе» серед дітей з інвалідністю Рівненської області. У даних змаганнях брали участь спортсмени з Рівненської, Житомирської, Закарпатської та Тернопільської областей.

У підсумку переможцем та призерами змагань стали:

• І місце – Житомирська область;
  • ІІ місце – Закарпатська /Тернопільська область;
  • ІІІ місце – Рівненська область.

Команди переможець та призери змагань були нагородженні кубками та дипломами, а учасники цих команд – грамотами та медалями. Усі учасники змагань отримали солодкі подарунки від ТОВ «Оттімо».

Дякуємо ЗСУ за можливість проводити змагання!