Верес поступився у заключному матчі року

“Верес” поступився у заключному матчі року

У заключному матчі футбольного року рівненський «Верес» у Львові поступився донецькому «Шахтарю» – 0:2.

Рівняни, реально оцінюючи сили суперника і свої, намагалися грати на контратаках. В одній із них Владислав Шарай пробивав метрів з двадцяти – неточно. Проте гол не забарився чекати, хоча й дещо курйозний.  Дмитро Криськів пробивав з гострого кута, але рикошетом від Жуліо Сезара м‘яч влетів у сітку – 1:0.

До перерви «Шахтар» володів ініціативою і міг подвоювати-потроювати, проте заключним ударам бракувало влучності.

По перерві арбітриня Катерина Монзуль призначила доволі суперечливий пенальті у ворота «Вереса». Але Олександр Зубков свою дуель нашому воротарю Євгену Пасту програв. Втім, чемпіони забили вдруге. Олександр Зубков завдав ідеального за виконанням удару з-за меж штрафного майданчика – прямісінько у дальню «дев‘ятку» – 2:0.

Цілком прогнозована перемога чемпіонів України.