fbpx

Український баскетболіст загинув у Німеччині через напад на вулиці

Український баскетболіст Володимир Єрмаков загинув у Німеччині внаслідок нападу. Місцева поліція вже веде справу, на місці злочину були свідки.

Український баскетболіст Володя Єрмаков і його друг Артем Козаченко виступали за молодіжну команду “ART Giants” (U-19) з Дюссельдорфа. Напередодні чергового матчу на юних баскетболістів напали з ножами на вулиці просто за те, що вони — українці. Лікарі не змогли врятувати Єрмакова, а Козаченко залишається в реанімації, повідомляє Федерація баскетболу Києва

Федерація баскетболу Києва й уся українська баскетбольна спільнота висловлюють глибоке співчуття колегам Тетяні Гнатюк і Геннадію Єрмакову у зв’язку з трагічною смертю їхнього сина. 17-річний Володимир Єрмаков, у якого, здавалося, все життя попереду, був убитий у Німеччині в суботу, 10 лютого, ввечері. 

Володя і його друг Артем Козаченко виступали за молодіжну команду “ART Giants” (U-19) з Дюссельдорфа. Напередодні чергового матчу на юних баскетболістів напали з ножами на вулиці просто за те, що вони — українці! Вся команда провела ніч у лікарні поруч із нашим хлопцями. На превеликий жаль, лікарі не змогли врятувати Єрмакова, а Козаченко залишається в реанімації. Місцева поліція вже веде справу, на місці злочину були свідки.

Раніше Вова займався баскетболом і грав у дитячих командах “Тейваз” і “5T.E.A.M.-ДЮСШ-12” (2006 р.н.). У складі юнацької збірної України (U-16) 🇺🇦 виступав на чемпіонаті Європи 2022 року в Болгарії. Світла пам’ять…💔

Номер картки для допомоги батькам – 5375414113406887 (Геннадій Єрмаков, Монобанк)

Читайте також: БК Рівне не зміг подолати дніпрян, проте залишився на другій сходинці турнірної таблиці