Рівняни на змогли впоратися з дніпрянами

БК Рівне не зміг подолати дніпрян, проте залишився на другій сходинці турнірної таблиці

У Рівному завершився черговий тур баскетбольної Суперліги серед чоловічих команд. Виступ БК «Рівне-ОШВСМ» можна вважати доволі успішним, адже рівненська команда залишилася на другій позиції в турнірній таблиці.

Після п’ятничної перемоги над БК «Запоріжжя» рівнян очікував непростий поєдинок з криворізьким «Кривбасом». Хоча криворіжці і замикають турнірну таблицю, проте демонструють гарний баскетбол і здатні попсувати нерви будь-кому з суперників.

Так трапилося і в грі з рівнянами – лише два очки у підсумковому рахунку принесли перемогу нашим землякам (78:76). Спокійно вигравши першу чверть (25:13), у наступних криворіжці дещо втратили темп. І рівняни потихеньку почали скорочувати відставання, аж поки не вийшли вперед – 73:72 на 36-ій хвилині. Ударно провівши заключні миттєвості гри, БК «Рівне» зумів втримати переможний рахунок.

Доробок рівненських гравців: Сміт – 16, Джойнер – 14, Герасимчук – 12, Соловйов – 10, Водолазський – 8, Тимощук  – 10, Шепелев – 8, Гаскінс, Чиж.

А наступний ігровий день завершував поєдинок беззаперечного лідера — дніпровського «Дніпра» з нашою командою. Дніпряни одразу взялися за звичну для себе справу, раз за разом влучно атакуючи кошик рівнян. Натомість у наших «приціл» дещо збився.

Перша чверть  – 29:18 – не віщувала нашим землякам нічого приємного. Хоча надалі рівняни опанували себе, проте кардинально змінити хід зустрічі їм не вдалося. Отож, перемога лідера – 87:69. Двадцять третя у 23 матчах…

В активі рівнян наступні показники: Соловйов – 13, Джойнер – 12 + 9 підбирань, Сміт – 10, Водолазський – 8, Герасимчук – 5, Тимощук – 6, Шепелев – 6, Гаскінс  – 6, Чиж – 3, Кравченко, Поносов.

Читайте  також: Дайте очам трохи спокою