у повторному матчі рівнянки здобули перемогу над одеситками

У повторному матчі рівнянки здобули перемогу над одеситками

І в повторній грі БК «Рівне-ОШВСМ»  обіграв одеський «ІнтерХім-СДЮШОР» –  69:55.

Однак за напругою недільний матч нічим не відрізнявся від суботнього! Господарки з середини першої чверті були попереду, але ця перевага була хиткою.

Ми вчора розповідали про перший поєдинок рівнянок. В якому у напруженому протистоянні рівненські баскетболістки перемогли одеситок

Суперниці раз по раз підбиралися  до рівнянок в рахунку. За 4 хвилини до кінця гри навіть скоротили відставання – з 14 до 4 очок. Втім, рівнянки утримали перевагу і навіть збільшили її.

Євгенія Безкоровайна – 16 очок, Анастасія Кучерьонок – 15, Владислава Кіба – 14, Дарина Степанюк – 7, ОлександраТинщук 6,  Людмила Спиридонова – 5 + 15 підбирань, Ольга Павлюк – 3, Софія Корнійчук – 3, Ангеліна Григорук – 0.

БК «Рівне-ОШВСМ» піднялося на третю сходинку в турнірній  таблиці – дві перемоги у чотирьох матчах.