fbpx
На спортивно-ветеранському форумі.

Спортивно-ветеранський форум відбувся на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

На Рівненщині усі державні послуги для ветеранів та різні види допомог стають комплексними. Загалом 18 органів центральної влади дотичні до ветеранської політики.

Про це йшлося під час регіонального спортивно-ветеранського форуму, який було організовано Рівненською ОДА спільно з облрадою.

Серед спікерів — володар титулу «Найсильніша людина світу» Василь Вірастюк, який презентував досвід спортивно-ветеранської роботи в регіонах України.

Говорить Сергій Подолін.

«Головну роботу сьогодні виконують наші воїни на фронті. А наше завдання — забезпечити достойну підтримку та умови для тих, хто повертається додому. Ніхто не є байдужим, коли мова йде про ветеранів», — сказав в.о. голови РівнеОДА Сергій Подолін.

Презентували можливості реінтеграції для захисників і членів їхніх сімей на Рівненщині, зокрема у сферах медичної та фізкультурно-спортивної реабілітації.

Також обговорили напрямки для реалізації себе у суспільстві шляхом отримання нових професій та компетентностей й для започаткування або розвитку власної справи за підтримки державних програм.

На форумі.

Крім цього, під час форуму відбулось підписання меморандуму про співпрацю між Рівненською ОДА та Федерацією стронгменів України.

У межах заходу представили мобільний додаток для ветеранів війни «TRENVET», розробленого громадськими організаціями «Федерація стронгмену України» та «Звитяга Нескорених» за підтримки Українського ветеранського фонду.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: У Рівному оголошено конкурс читацьких симпатій