Рівняни вирвали перемогу у лучан на останній хвилині

Драматичним виявився черговий поєдинок рівненських баскетболістів у вищій лізі  – БК «Рівне»-ОШВСМ гостювало у Луцьку. Тамтешній «Старий Луцьк-Університет» є вкрай непоступливою командою, яка, до слова, прогресує з кожним матчем. Тим не менше, рівняни змогли «вирвати» перемогу на останній хвилині зустрічі.

Хоча по ходу поєдинку рівняни мали суттєву перевагу, але розгубили її. Тож довелося докласти максимум зусиль, щоб здобути перемогу.

За нічийного рахунку 83:83 на останній хвилині Юрій Кузьминець навдивовиж холоднокровно реалізував два штрафних кидки, після чого волиняни вже не забивали. А ось рівняни – забили. Отож, 88:83 – така потрібна перемога

У нас найрезультативнішими стали Олександр Шепелєв (22 очки), Євген Коровяков (18), Василь Чиж (11), Тарас Шанюк (10).