Рівнянки після двох перемог посіли друге місце у своїй групі

Повторний поєдинок вищої ліги між БК «Рівне»-ОСДЮСШОР та БК «Переяслав» пройшов дещо за іншим сценарієм, ніж перший. Але підсумок такий же – перемога рівнянок, цього разу – 82:68.

У неділю наші землячки відразу взялися зав справу  і вже до перерви мали суттєву перевагу – 49:33. Трохи менше половини очок (22) принесла Катя Ящук, яка шість разів влучила з-за трьохочкової дуги.

У другому таймі гості спробували щось змінити, однак це було їм не по силах. Впевнена перемога рівнянок.

У нас знову найрезультативнішою стала Ящук – 30 очок, 20 пунктів принесла Тетяна Гаврильчик, 12 – Богдана Лапхан, 10 – Анастасія Кучерьонок.

Отож, після 8 матчів в активі юних рівнянок 13 очок і друге місце у своїй групі.