Рівненський “Верес” успішно стартував у Кубку України

Рівненський Верес  успішно вступив у боротьбу за Кубок України. У 1/16 фіналу розіграшу він зустрічався у Кам’янець-Подільському з місцевим «Епіцентром».

Суперники рівнян виступають у Першій лізі.

З перших хвилин ініціативою заволоділа рівненська команда, хоча її склад виявився  дещо незвичним. Так у воротах стояв Богдан Когут , з перших хвилин вийшли новачки Василь Гакман, Андрій Кухарук, а на вістрі атаки вийшов Микола Гайдучик. Саме він і відкрив рахунок зустрічі зігравши вдало головою на 44 хвилині – 1:0. А буквально через кілька обертів секундної стрілки Владислав Шарай подвоїв рахунок скориставшись передачею Валерія Кучерова – 2:0.

У перерві тренери обох команд почали робити висновки з гри і в другому таймі «Епіцентр» дещо активізувався. На 87-ій хвилині нападник Сергій Стень зумів скоротити відставання «Епіцентру».

Проте в доданий час дубль оформив  Владислав Шарай, який скористався  гострим випадом Сергія Шостакова.

Отож  3:1 і у Кубку далі крокує «Верес».