мініфутбол Кардинал Рівнестандарт

Рівненський “Кардинал” вийшов у “Фінал Восьми”

МФК «Кардинал Рівнестандарт» сьогодні в 1/8 фіналу Кубка України приймав у повторному матчі львівський «IN.IT», впевнено виграв – 4:1 і вийшов у «Фінал Восьми».

Щоправда, рівняни вже на шостій хвилині пропустили гол від гостей (відзначився Владислав Константинов) і їм доводилося відігруватися. Для цього знадобилося сім хвилин, аж поки Дмитро Скибчик точним ударом не відновив рівновагу – 1:1. До перерви львівяни мали шанс знову забити, але Ілля Бакінський парирував пенальті, яке пробивав капітан львів’ян Віталій Багряк.

А ось у другому таймі рівняни вже переважали суперника,що і вилилося у три голи – від Максима Малиновського, Володимира Кручка і (на останніх хвилинах) Михайла Волянюка.

Отож, 4:1 і 5:1 у Львові – впевнені перемоги МФК «Кардинал Рівнестандарт», який став сьомим учасником «Фіналу Восьми».