Рівненський «Кардинал» поступився у Франківську

Забивши першими в Івано-Франківську, рівненські футзалісти поступилися місцевим «ураганівцям» – 2:5.

На старті матчу МФК “Кардинал-Рівне” грав активніше за «Ураган» і забили гол першими. Після удару Романа Горпинича м’яч зрикошетив до Ігоря Салтанова, який у дотик переправив його у ворота господарів – 1:0. Ті ж не погоджувалися з таким сценарієм і наприкінці першого тайму Данило Абакшин забив два голи у наші ворота. Франківець двічі випереджав наших захисників на «вбивчій» позиції. І вже – 2:1 на користь господарів.

До перерви гості пропустили і втретє – це Ярослав Лебідь реалізував дабл-пенальті, штрафний 10-метровий удар .

Після відпочинку тривалий час на майданчику точилася рівна боротьба. Аж поки той же Абакшин не зробив «хет-трик» – 4:1. Рівняни, намагаючись відігратися, пішли вперед з п’ятим польовим гравцем. І одразу пропустили вп’яте – у наші порожні ворота забив Сергій Коваль. Щоправда, щоб «підсолодити» рівнянам гіркоту поразки, францівці самі забили у свої ворота. Віталій Коробка зрізав у власні ворота м’яч після удару Олександра Басича,

За два тижні  “Кардинал-Рівне” зіграє останній матч першого етапу чемпіонату –  вдома з «Продексімом».