Рівненський “Кардинал” переміг своїх принципових суперників

Роман Горпинич (фото архівне)

Сьогодні відмінною грою порадували своїх вболівальників футболісти міні футбольного клубу “Кардинал-Рівне Стандарт”.

Вони приймали на власному майданчику давніх суперників “Львівську енергію”. Перший тайм пройшов у взаємних гострих атаках, було декілька гостри моментів, але на табло залишилися нулі.

А ось після відпочинку, одразу на першій хвилині Роман Горпинич двома влучними  ударами вивів рівнян уперед. Він вже на 30-й хвилині забив третій гол у ворота львів’ян. І лише після цього гостям вдалося розмочити рахунок. За час, що залишився до фінального свистка вони змогли двічі забити – Андрій Теряєв і Юлія Когут. Однак на більше не вистачило сил.

Отож відмінна перемога рівнян 3:2 і чудовий хет-трік від Романа Горпинича. Всі його голи заслуговують на найкращий слова.