Рівненські спортсмени.

Рівненські спортсмени привезли золото і срібло з джиу-джитсу, здобуте на Кубку Європи

15-17 вересня, в Чорногорії відбувся відбірковий етап Кубка Європи, 18-ий Відкритий чемпіонат з джиу-джитсу, (Newaza) — Balkan Open, 2023.

В змаганнях брали участь борці з 24 країн.

На змаганнях. Нагороди.

Троє рівненських спортсменів СК Avangard jiu-jitsu, в складі збірної, представляли Україну на цих змаганнях.

«Для моїх спортсменів це був перший міжнародний старт, — розповідає головний тренер Avangard jiu-jitsu, президент Федерації джиу-джитсу Рівненської області Олена Ліснічук — підготовка тривала все літо, щоденні тренування, спортивні збори й відповідно потужний результат».

Штеба Назарій виборов золото, провівши чотири сутички, які завершив достроково (больовими й задушливими прийомами).

Федорков Олександр і Столяров Владислав також здобували впевнені перемоги в сутичках, в тому числі й достроково, у фіналах обоє спортсменів поступилися досвідченим суперникам лише однією перевагою (незавершена активна дія) і здобули срібні нагороди!

Наступна ціль рівненських спортсменів представляти Україну на чемпіонаті Європи у 2024 році.