Рівненський Кардинал з “розгромним” результатом закінчує рік

Розгромною поразкою закінчив цей рік МФК «Кардинал-Рівне». Сьогодні він вдома поступився івано-франківському «Урагану» – 2:8. Вже на 6-ій хвилині Даниіл Абакшин забив перший гол у ворота рівнян.

Щоправда, з інтервалом у хвилину господарі не лише відігралися, а й вийшли у лідери – відзначилися Вячеслав Кожемяка та Олександр Басич. Та Артем Фаренюк не забарився з відповіддю – на 10-ій хвилині він знову вирівняв становище.

Але надалі забивали лише гості. Ще по два м’ячі у ворота рівнян проведи Абакшин і Фаренюк, по разу відзначилися Мар’ян Масевич і Роман Кордоба. Ось такі передноворічні пироги… Отож, на новорічно-різдвяні канікули рівненські футзалісти йдуть на п’ятому місці, маючи в своєму активі 17 очок після 15-ти матчів. На третій день Коляд рівняни прийматимуть житомирський «Інбев».