Рівненські професіонали поступилися київським аматорам

У столиці відбувся повторний поєдинок 1/8 розіграшу Кубка України з футзалу, у якому господарі, аматорський клуб «Budmonster» приймав МФК «Кардинал-Рівне».

Рівнянам, щоб пройти в наступний етап змагань, можна було навіть програти. Але з мінімальним рахунком (2:3, 3:4 тощо), адже вдома вони перемогли – 2:1.
І попервах гості лідирували у рахунку. Проте вже на 10-ій хвилині рахунок був нічийний – 2:2. А за хвилину до перерви господарі вийшли вперед – 3:2.
Основні події розгорнулися в останній десятихвилинці. Після чергового гола Анатолія Мілінького (третього у грі!) рівняни знову підібралися на віддаль одного гола – 4:5. Секундна стрілка пішла на останній оберт, рахунок залишався сприятливим для «кардиналівців»… Та кияни не здавалися, своє щастя вони шукали в атаці – і знайшли. Коли до фінального свистка залишалося 25 секунд, гравець столичного клубу Микола Кібиш забив рятівний гол: 6:4 – і далі в по кубковій дистанції крокують кияни.
Окрім «хет-трику» Мілінького, у нас відзначився Роман Горпинич.