Рівненські баскетболісти поступилися тернополянам

Рівненські  баскетболісти у черговому турі чемпіонату вищої ліги приймають сусідів-суперників – БК «Тернопіль-ТНЕУ». І перший матч цього протистояння відбувся у п’ятницю.

Обидві команди є лідерами у  своїй групі,  тому поєдинок подарував глядачам чимало захоплюючих хвилин. У дебюті першої чверті перевагу мали господарі які буквально приголомшили своїх суперників. Але в кінцівці цього відрізку гри тернополяни практично ліквідували відставання – 19:20.

У двох наступних чвертях на майданчику домінували гості, які завоювали міцне лідерство – 72:53. І втримали переможний темп до фінального свистка – 93:77.

У складі БК «Рівне»-ОШВСМ  найрезультативнішим став Олександр Шепелев – 17 очок. По 13 набрали  Євген Коровяков і Тарас Шанюк.

У суботу команд зіграють повторний матч.