Рівненські баскетболісти обмінялися перемогами в Южному

На вихідних чоловіча команда БК “Рівне”-ОШВСМ у черговому турі вищої ліги зіграла в Южному з місцевим “Хіміком-2”. У суботу рівняни програли – 79:64 (22:15, 24:20, 17:12, 16:17), перервавши свою восьмиматчеву переможну серію.

А ось у повторному матчі рівняни реабілітувалися. Команди обмінювалися перемогами у кожній з чвертей, але основний час не виявив переможця – 70:70. Все вирішував овер-тайм. І ось тут наші баскетболісти проявили більше волі і зуміли схилити шальки терезів на свою користь – 82:81. Хоча в заключні півтори хвилини і не влучили 6 штрафних кидки.

Наша команда, маючи 9 перемог і одну поразку є потенційним лідером у турнірній таблиці у вищій лізі. Вже найближчої п’ятниці та суботи на рівнян чекає два суперматчі до нас їде головний конкурент в боротьбі за першу сходинку – БК “Тернопіль”.