«Кардинал-Рівне» програв «Соколу» у перенесеному матчі

Сокіл Хмельницький мінімально переміг Кардинал-Рівне в перенесеному матчі 13 туру Екстра-ліги України з футзалу.

Матч проходив у Здолбунові – тимчасовому домашньому майданчику хмельницького «Сокола», адже хмельницький спорткомплекс дискваліфікований.

І номінальні господарі майданчика, які вже не вкотре грають на Рівненщині, швидко вийшли вперед. Вже на 5-ій хвилині досвідчений Андрій Хамдамов виконав подачу, а Богдан Токар  її замкнув – 1:0. Гості відігралися трохи більше як через 10 хвилин – Дмитро Скибчик був першим на добиванні після потужного удару Максима Малиновського.

Але перед перервою хмельничани  знову вийшли вперед – гол забив Дмитро Бабак.

Після відпочинку рахунок довго не змінювався – аж до заключних хвилин матчу. Спочатку забив Костянтин Абзалов , а через кілька секунд рівняни скоротили відставання – Едуард Волков ударом впритул замкнув передачу Максима Малиновського – 3:2.