Франківські баскетболістки здобули другу перемогу над рівнянками

Не змогли рівненські баскетболістки на рівних  зіграти повторний поєдинок з лідером  жіночої Суперліги – командою «Франківськ-Прикарпаття».

За великим рахунком, вирішальним став дебют зустрічі – на восьмій хвилині зустрічі господарки впевнено вигравали – 19:1, причому 15 очок набрала Оксана Моллова…

Лише після цього рівнянки почали влучати, по ходу другої чверті зуміли скоротити своє відставання до 7 очок, але не більше. «Франківськ-Прикарпаття» знову заволодів ініціативою і довела матч до впевненої перемоги – 84:64.

Потужний матч провела Оксана Моллова, на рахунку якої 36 очок та 11 підбирань, + 8 підбирань.

У БК «Рівне-ОШВСМ» найрезультативнішою стала Вікторія Шматова – 19 очок.

Доробок інших гравчинь: Анастасія Кучерьонок – 13, Євгенія Безкоровайна і Владислава Кіба – по 8, Ольга Павлюк – 7, Олександра Процікевич – 4, Людмила Спиридонова – 3, Дарина Степанюк – 2.

До завершення регулярного чемпіонату Суперліги рівнянкам залишається провести 22-23 березня матчі проти столичного «Динамо». Рівненська команда наразі йде четвертою і гарантувала собі участь у плейоф.