Два європейські “золота” з пара каное вибороли інваспортівці з Рівненщини

З 13 по 16 червня в угорському місті Сегед проходить чемпіонат Європи з пара каное серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

У складі збірної України участь беруть двоє спортсменів з Рівненської області та РРЦ “Інваспорт”, заслужені майстри спорту України Микола Синюк та Наталія Лагутенко.

Два європейські

14 червня Наталія Лагутенко виборола золоту нагороду у фінальному заїзді на дистанції 200 м у класі човнів VL3. Вона повторила свій минулорічний результат, завоювавши найвищу нагороду другий рік поспіль. А загалом така медаль в її кар’єрі вже четверта.

Ще одне європейське золото для Рівненщини приніс інваспортівець з Рівненщини Микола Синюк.

Сьогодні, 16 червня, на чемпіонаті Європи з пара каное серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату був фінальний заплив на дистанції 200 метрів у класі човнів KL2. Микола найшвидше подолав цю дистанцію, лише на 0.734 секунди випередивши принципового суперника з Італії.

Микола Синюк (фото архівне).

Заслужений майстер спорту з Дубенщини у 2022 році став чемпіоном світу у цій дисципліні.

У підсумку на чемпіонаті Європи рівненські спортсмени здобули у скарбничку збірної України дві золоті нагороди.

Обох спортсменів тренує Леонід Камлочук, очільник Рівненської ОШВСМ.

Джерело: тг-канал Андрія Карауша