fbpx
Коли треба вечеряти, щоб довго жити?

Коли треба вечеряти, щоб довго жити?

Діліться інформацією з друзями:

Коли треба вечеряти, щоб дожити до 120 років – без обіду, зате з пізньою ситною вечерею

Італійський науковець Вчений Вальтер Лонго, як він каже, розкрив секрет довголіття. Він зазначає, що ніколи не відмовлятиметься від пізнього ситного прийому їжі, і ось чому. Тож коли треба вечеряти?

Італійському вченому завжди було цікаве питання довголіття, особливо дотримання різноманітних дієт, які впливають на збільшення тривалості життя. Лонго провів купу досліджень на цю тему від 1989 року. Як пише видання Make it, наразі вчений працює директором лабораторії довголіття та раку в Інституті молекулярної онкології IFOM у Мілані, що в Італії, й продовжує досліджувати питання тривалості життя. Розповідаємо, який секрет довголіття, посилаючись на матеріал УНІАН.

Якого режиму харчування треба дотримуватися, щоб прожити більше 100 років: висновки вченого

У публікації Make it зазначається, що італійський учений планує прожити до 120 років. Упродовж багаторічних досліджень Вальтер Лонго встановив, що правильне харчування – це ключовий фактор довголіття. Сам науковець дотримується середземноморської дієти. 

Науковець окремо наголошує на тому, що вкрай важливо їсти у встановлені проміжки часу, щоб досягнути максимально корисного ефекту від дієти. Лонго рекомендує всім, хто хоче довго жити, робити перерви між прийомами їжі по 12 годин. Наприклад, якщо ви їсте о 8 ранку, то другий прийом повинен бути о 8 вечора.

Режим харчування чи дієта?

За словами італійського вченого, такий режим харчування можна порівняти з дієтою, яка імітує інтервальне голодування. Але вчений у жодному випадку не закликає переходити саме на цю дієту. Він рекомендує просто дотримуватися принципу збалансованого харчування, що міститиме всі важливі корисні мікроелементи для здоров’я організму.

Сам науковець зазначає, що він не обідає, проте в нього дуже ситна і водночас поживна пізня вечеря. Лонго говорить, що впродовж тижня – з понеділка по п’ятницю, дозволяє собі такий прийом їжі після 22:00.

Віра ХМЕЛЬНИЦЬКА

Читайте іншу думку: Як виграти битву з потягом до їжі увечері