Домашні матчі Верес гратиме у Рівному

Діліться корисною інформацією з друзями:

Домашні матчі Верес гратиме на стадіоні Авангард у Рівному, – відповідне рішення ухвалила Рада оборони області, повідомив начальник військової адміністрації Віталій Коваль.

Умова проведення матчів – розроблений та затверджений план дій у разі ймовірної загрози, а присутність глядачів – заборонена.

Сезон УПЛ планує розпочати наприкінці серпня.

Наразі Верес працює над тим, аби Комітет з безпеки стадіонів та проведення змагань УАФ включив Авангард до переліку стадіонів, де можливо відбуватимуться поєдинки нового сезону чемпіонату УПЛ — повідомили у пресслужбі клубу.

Президент клубу Верес Іван Надєїн поділився думками з приводу імовірності повернення команди на стадіон Авангард у Рівному:

Насправді це історичний крок! Оскільки Верес у найвищому дивізіоні чемпіонату України у Рівному не грав більш як 25 років. Відповідно до протоколу проведення змагань, рішення про проведення матчів приймають саме за військові адміністрації. Зараз працюємо над тим, аби ініціювати комісію від УАФ, яка вже внесе Авангард до переліку стадіонів, що можуть приймати матчі УПЛ. Тобто, наступний крок – це рішення профільної комісії від УАФ.