Чергова перемога рівненських баскетболісток

Рівненські баскетболістки і в повторній зустрічі з бердянськими «морячками» перемогли. Як і напередодні, підопічні Валерія Жартуна вже в першій чверті здобули подвійну перевагу – 20:10.

В другій же чверті господарки продовжували нарощувати перевагу 38:19. Тож після перерви рівнянки спокійно утримували суперниць на комфортній відстані, а тренери давали пограти найближчому резерву.

І знову в нашій команді був дебют. Якщо у суботу вперше за БК «Рівне»-ОШВСМ зіграла 16-річна Катя Ящук, то сьогодні дебютувала ще й Олександра Іванова. І навіть встигла відзначитися влучним кидком.

Отож, у підсумку друга перемога рівнянок  – 62:48. Знову найрезультативнішою стала Вікторія Шматова – 16 очок. У Владислави Кіби – 12, Тетяни Гаврильчик та Людмили Спиридонової – по 9. До слова, вони вдвох зробили 26 підбирань м’яча під щитами – майже стільки ж, як і вся команда-суперниця.

У наступну п’ятницю, першого листопада, БК «Рівне»-ОШВСМ приймає чемпіона України, столичне «Динамо-НПУ»