Стартувала Перша ліга з баскетболу: рівняни зазнали поразки від львів’ян

Розпочався чемпіонат України з баскетболу у першій лізі, де виступає молодіжна команда нашого міста – БК «Рівне-ОСДЮСШОР». Першим суперником рівненського колективу стали львівські баскетболісти – «Львівська політехніка-КІВС».

Активніше гру повели господарі майданчика – рівняни – і виграли першу чверть – 23:18. Але львівяни не здавалися, чинили гідний спротив і на велику перерву команди пішли за мінімальної переваги рівнян – 41:40.

Після відпочинку перебіг подій на майданчику практично не змінився, але з часом вималювалася хоча й незначна, але перевага гостей, в яких виділявся екс-лучанини Максим Дейна. Саме він і став основним фундатором перемоги «політехніків – 81:75. Він став найрезультативнішим гравцем матчу – 21 очко і 9 підбирань.

У складі БК «Рівне-ОСДЮСШОР» 18 очок набрав Євген Ковалевський, в активі Валентина Шептицького – 15 і 10 підбирань.

Сьогодні, в неділю, 26 жовтня, рівняни протистоятимуть столичному «Київ-Баскету-2».