Рівненські баскетболісти впевнено перемогли "Старий Луцьк" у першому матчі плей-офф

Рівненські баскетболісти впевнено перемогли “Старий Луцьк” у першому матчі плей-офф

В баскетбольній суперлізі розпочався другий етап змагань – серія плей-офф, тобто на вибування. І першим суперником БК «Рівне-ОШВСМ» – на стадії 1/4 фіналу – став «Старий Луцьк-Університет».

Матч викликав небувалий ажіотаж серед прихильників баскетболу, які заповнили спортзал ДЮСШ №4. І їхня гаряча підтримка стала наче шостим гравцем рівненської команди.

Підопічні Михайла Перевєрзія виграли всі чотири чверті, але господарі вирішальний ривок провели на початку третьої десятихвилинки. Саме тоді «вибухово» зіграв Олексій Соловйов – 11 очок за перші півтори хвилини чверті. Гості так і не змогли щось протиставити господарям. А коли через пять фолів «Старий Луцьк –Університет» втратив своїх лідерів – Маркіза Джексона та Стейсі Томаса – то перевага БК «Рівне-ОШВСМ» вже не викликала сумнівів. У підсумку  – 92:68 (за чвертями – 17:13, 20:18, 31:24, 24:13).

Рівне: ОлексійСоловйов – 24 очки; Ілайджа Джойнер – 17, Ромео Сміт – 14, Олександр Шепелев – 13, Максим Мочалов – 8, Артем Водолазський – 4, Дмитро Тимощук – 5, Віктор Герасимчук – 3, Тайлер Гаскінс – 2, Олександр Поносов – 2, Давид Кравченко, Василь Чиж.

Рівняни зробили перший крок до півфіналу. Другий матч серії команди зіграють в Луцьку, в неділю, 31 березня.