Баскетбольне протистояння у Житомирі

Чергові поєдинки у вищій лізі баскетболісти БК «Рівне»-ОШВСМ зіграли у гостях з БК «Житомир». Обидва поєдинки пройшли у напруженій боротьбі і успіх святкували як рівняни, так і житомиряни.

Перша гра тривала з почерговими успішними чвертями для обох команд. Вирішальною стала третя десятихвилинка, яку впевнено виграли гості – 25:17. І хоча заключна чверть була за господарями  (21:18), проте загальний успіх був за рівнянами- 75:68. Найрезультативнішими у нас стали Євген Коровяков – 18 очок, Олександр Шепелєв – 14, Дмитро Тимощук – 13 і Тарас Шанюк – 12.

Повторний поєдинок команд пройшов практично за схожим сценарієм. Проте, починаючи  з перших хвилин третьої чверті, лідирували господарі. Кілька разів наші баскетболісти наближалися на віддаль одного влучного кидка, але кожен раз житомиряни знаходили сили знову відірватися. Отож, 77:81 – поразка рівнян. У нас найбільше набрали Шанюк – 23, Коровяков – 14 і Тимощук – 12.

Наступних вихідних наша команда, яка залишається на другій позиції,  грає у Черкасах з «Мавпами-2».