fbpx
Змінити професію ніколи не пізно

Змінити професію, аби влаштуватися на роботу ніколи не пізно

Діліться інформацією з друзями:

Хочете опанувати професією, змінити її чи підвищити свою кваліфікацію та бути затребуваним на ринку праці? Тоді Вам до насРівненська філія Рівненського обласного центру зайнятості запрошує на професійне навчання!

Більшість переселенців на новому місті вимушені шукати роботу. При цьому їх попередній досвід нерідко може не знадобитися через географічну невідповідність. (наприклад шахтарям у Рівному важкувато знайти роботу за спеціальністю). Тому є необхідність міняти кваліфікацію, професію, вчитися. Як і де це робити?

Державна служба зайнятості організовує професійне навчання зареєстрованих безробітних.

Професійне навчання – це професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації, спрямовані на здобуття та удосконалення професійних знань, умінь та навичок, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, що здійснюються за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Професійне навчання безробітних організовується на замовлення роботодавця або для самозайнятості, провадження підприємницької діяльності, забезпечення поточної та перспективної потреби ринку праці з урахуванням побажань та професійних потреб безробітних

Професійне навчання здійснюється у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, у тому числі в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання або безпосередньо у роботодавців-замовників кадрів.

Безробітні можуть самостійно обирати заклад освіти для проходження професійного навчання.

Зарахування до закладів освіти здійснюється на підставі сертифікату на навчання, який видає центр зайнятості.

Наразі формуємо групи на навчання:

  • адміністратор
  • касир торговельного залу
  • касир ПОУ
  • слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
  • кравець
  • манікюрник.

Онлайн-графік формування груп у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості розміщений за посиланням .

Читайте також: У Рівному відновлюють меморіальний стінопис Героям Небесної Сотні