fbpx
Університет і сертифікат.

Рівненські педагоги та студенти співпрацюють з Оксфордським та Фордхемським університетами

Діліться інформацією з друзями:

Також домовилися про проведення на базі НУВГП серії воркшопів з розробки та впровадження моделі систем електронних медичних записів та з телемедицини з сертифікацією від Фордхемського університету.

У межах участі у Глобальному саміті “Global Open Source Electronic Health Records Summit” та тренінгу “Deployment of Open Source Electronic Health Records”, які проводяться спільно Фордхемським університетом (США) та Оксфордським університетом (Об’єднане Королівство), а також для налагодження співпраці в освітньо-науковій та грантовій сфері пройшла стажування провідна фахівчиня з міжнародного співробітництва та академічних зв’язків відділу міжнародної співпраці та міграційних питань Центру міжнародного співробітництва та освіти Національного університету водного господарства та природокористування Галина Власюк.

Під час візиту було домовлено про проведення на базі НУВГП серії воркшопів з розробки та впровадження моделі систем електронних медичних записів та з телемедицини з видачею сертифікатів Фордхемського університету. У цьому заході, який заплановано на серпень 2024 року, візьмуть участь студенти 3-4 курсів, магістри, аспіранти, ІТ та медичні фахівці.

Джерело: НУВГП

Читайте також: Стало відомо які екопроєкти реалізовуватимуться у громадах Рівненщини