fbpx
Навчання в Бахмутському центрі профтехосвіти продовжується на Рівненщині

Навчання в Бахмутському центрі профтехосвіти продовжується на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

Бахмутський центр профтехосвіти, який релокований у Гощу, відкрив лабораторію з професії «Кухар. Кондитер».

Це стало можливим завдяки підтримці благодійних організацій і спонсорів.

Бахмутський центр професійно-технічної освіти у 2022 році переїхав у Гощу. Закладу надали в оренду декілька приміщень, в одному з них раніше була поліклініка, а тепер – головний навчальний корпус.

Бахмутський центр профтехосвіти: Нова сторінка в історії

Уже сьогодні в закладі пахне випічкою. Наразі кухарі-початківці готують пиріжки з картоплею, капустою та згущеним молоком, а незабаром обіцяють випікати і ласощі. 

«Профтехосвіта під час війни – важлива. Це приклад не лише якісної освіти з практичною підготовкою, а й смачне харчування. Дбати одне про одного – це позиція громади. Колектив Бахмутського центру професійно-технічної освіти має дуже багато планів і щодня докладає максимум зусиль для їх реалізації», – розповів керівник Гощанської тергромади Микола Панчук. 

За словами директора центру Ігоря Гаєвого, наразі вже готові класи для швачок і лабораторія для студентів-кухарів. Він також додав, що вже облаштували два комп’ютерні класи, де провели швидкісний інтернет. Меблі передали від Організації Об’єднаних Націй і ще однієї організації з Німеччини. Комп’ютери отримали завдяки програмі ООН з відновлення та розбудови миру, а також від Європейського Союзу. Тут є дванадцять сучасних ноутбуків з ліцензійним програмним забезпеченням.

«Учнів вдалося набрати, в більшості – це переселенці. Відсотків 70, можливо, навіть більше. Подали документи також місцеві – з Гощанської громади. Це і зварювальники, автослюсарі, швачки, кухарі, електрики. Практично за всіма напрямами, які в нас є, ми набрали студентів. За деякими напрямами навіть відкрили конкурс. Тобто на місце є дві чи три людини. Навчаємося в змішаному форматі, оскільки не всі абітурієнти можуть приїхати у Гощу. Водночас для місцевих здобувачів освіти й тих, хто навчається очно, облаштовані гуртожитки», – підсумував Ігор Гаєвий.

Тетяна ПАНАСЮК

Читайте також: Додатковий період реєстрації на НМТ триває на Рівненщині

  • Форум до Міжнародного дня біженців відбувся на Рівненщині
    Участь у заході взяли вимушено переміщені громадяни, представники громадських організацій, благодійних фондів, обласної та міської Рад ВПО. Символом заходу стали нагрудні знаки у вигляді голубок, адже саме ці птахи є уособленням миру.