fbpx

Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Рівне

Діліться інформацією з друзями:

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

З метою реалізації державної політики у сфері реформування житлово-комунального господарства, відповідно до законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку», виконавчий комітет Рівненської міської ради вирішив провести конкурс із призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Рівне.

Конкурс із призначення управителя багатоквартирного будинку, в якому не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники якого не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком (далі – Конкурс) відбувається відповідно до вимог конкурсної документації, Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку», рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради від 12.11.2019 № 120 «Про організатора конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку».

Конкурс є прозорим, відкритим та публічним на всіх етапах його проведення.

Організатор конкурсу

Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Місцезнаходження організатора конкурсу

Адреса: Рівненська область, м. Рівне, вул. Шевченка, 45, поштовий індекс 33013.

Посадові особи організатора конкурсу, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками (прізвище, ім’я, по батькові, посада, адреса, номер телефону та електронна адреса) Колесник Олександр Володимирович – начальник житлового відділу управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Адреса: 33013, м. Рівне, вул. Шевченка, 45, каб. № 310.

Контактні телефони: 0362) 63-35-07, прийм. 26-66-26.

Електронна адреса: ujkg_gitlo.rv@ukr.net

Москальчук Олена Віталіївна – заступник начальника управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Адреса: 33013, м. Рівне, вул. Шевченка, 45, каб. № 309.

Контактні телефони: прийм. (0362) 26-66-26.

Підстава для проведення конкурсу

Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради від 12.11.2019 № 120 «Про організатора конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку».

Інформація про конкурс

Об’єктом конкурсу є група багатоквартирних будинків, зазначених у конкурсній документації, щодо яких оголошено конкурс із призначення управителя.

Перелік житлових будинків, їхня технічна характеристика, інформація про загальний обсяг заборгованості співвласників за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у розрізі за кожним будинком зазначена в конкурсній документації.

Обсяг надання і перелік послуг зазначені в конкурсній документації.

Місце і спосіб отримання конкурсної документації

Конкурсну документацію надає особисто або надсилає поштою організатор конкурсу його учаснику протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заяви про участь у конкурсі, в якій зазначається один із таких способів надання конкурсної документації:

– шляхом особистого отримання учасником конкурсу або його уповноваженою особою. В такому разі місцем отримання конкурсної документації буде місцезнаходження організатора конкурсу – Рівненська обл., м. Рівне, вул. Шевченка, 45, каб. № 310, 3-ій поверх;

– шляхом поштового (кур’єрського) відправлення на вказану в заяві адресу учасником конкурсу.
Конкурсну документацію можна отримати в паперовому або електронному вигляді (формат «.pdf»).

Подання конкурсних пропозицій

Конкурсну пропозицію надають до управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Адреса: 33013, м. Рівне, вул. Шевченка, 45, каб. 310, 3-ій поверх.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: до 17:00 14 січня 2020 року.

Конкурсну пропозицію подають особисто або через уповноважену належним чином особу чи надсилають поштою організатору конкурсу протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заяви про участь у конкурсі, у якій зазначається спосіб надання конкурсної документації.

Конкурсну пропозицію надають у запечатаному конверті, на якому зазначають повне найменування і місцезнаходження організатора та найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, дату і час проведення конкурсу, контактні номери телефонів учасника конкурсу, маркування: «Не відкривати до 10:00 15 січня 2020 року».

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій не може бути меншим як тридцять календарних днів з дати опублікування в друкованому засобі масової інформації інформаційного повідомлення про проведення конкурсу.

Розкриття конкурсних пропозицій

Місце розкриття: актова зала управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Адреса: м. Рівне, вул. Шевченка, 45, 1-й поверх.

Дата і час розкриття – 15.01.2020 о 10:00.

Додаткова інформація

Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в
м. Рівному з вимогами до конкурсних пропозицій учасника розміщено на офіційному вебсайті Рівненської міської ради: rivnerada.gov.ua

Організатор конкурсу