fbpx

Оприлюднено проєкт, що має ознаки регуляторного акта

Діліться інформацією з друзями:

Повідомлення про оприлюднення проєкта, що має ознаки регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради «Про встановлення розміру внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку централізованого водопостачання в м. Рівне на 2020 рік»
Розробник проєкта – РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал».

Проєкт розроблений на виконання вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» №2119-VІІІ. Метою цього Закону є забезпечення раціонального використання водних ресурсів, захисту прав споживачів шляхом запровадження обов’язкового комерційного та розподільчого обліку теплової енергії, гарячої та питної води. Вищевказаним Законом України також зобов’язано підприємства водопровідно-каналізаційного господарства забезпечувати обслуговування та безперебійну роботу будинкових вузлів комерційного обліку, що дозволить захистити споживачів від можливих похибок водолічильників, зловживань під час визначення обсягу спожитої у будівлі холодної води, завдяки чому співвласники сплачуватимуть лише за реально спожиті комунальні послуги.На виконання вимог вищевказаного Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» розраховані внески за обслуговування вузлів комерційного обліку централізованого водопостачання у м. Рівне.

Обслуговування будинкових вузлів комерційного обліку підприємством «Рівнеоблводоканал» здійснюватиметься щомісячно, а нарахування внесків та їх оплата споживачами централізованого водопостачання – щокварталу, один раз у квартал, починаючи з 2 кварталу 2020 року.

З проєктом регуляторного акта та відповідним аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційних сайтах Рівненської міської ради http://rivnerada.gov.ua/portal/landing та РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» http://vodarivne.com/

Із зауваженнями і пропозиціями звертатися протягом місяця з дня оприлюднення цього повідомлення у друкованих засобах масової інформації за адресою: м. Рівне, вул. С. Бандери, 2, тел. 26-66-55 або е-mail: info@vodarivne.com

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»